tel. +420 722 551 001
hydroterapie a fyzioterapie pro psy Ostrava

Kristina Nociarová

CertCAAPR 

hydroterapie a fyzioterapie pro psy Ostrava

Člen

Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat České republiky, z.s.

Mohla bych napsat mnoho slov o tom,  jak fascinujícím oborem je fyzioterapie v praxi, ale na těchto stránkách jste se nejspíše ocitli proto, že je teď vedle vás čtyřnohý přítel, který více než slova, potřebuje vaší a mou pomoc. 
Prošla jsem si se svými psy stejnou cestou. Byl to hlavní důvod, proč jsem začala studovat obor veterinární fyzioterapie. Proto chápu Vás, jako majitele, jak je těžké koukat na vašeho nejlepšího přítele, když má zdravotní komplikace.
Pojďme tedy společně zapracovat na tom, vrátit tu vaší “srdeční záležitost” zpět do pohody.
Každý den mi mé povolání umožňuje vidět v očích každého zvířete, že oni pro Vás udělají cokoliv. Stačí jim jen trochu pomocí ….
Neumím vrátit čas, ale dám do toho všechno, abych jim vrátila zpět radost z pohybu..

Těším se na Vás

 

hydroterapie a fyzioterapie pro psy Ostrava

Eliška Repček

CertCAAPR 

hydroterapie a fyzioterapie pro psy Ostrava

Člen

Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat České republiky, z.s.

Dovolte mi představit novou posilu do týmu! Eliška Repček se od dubna 2023 stala mou pravou rukou.

 Úspěšně složila zkoušky a stejně jako já se může pyšnit titulem CertCAAPR. Jistě by mi potvrdila, že cesta za tímto titulem není jednoduchá.. Obhájit znalosti z ortopedie před velikánem jako je MVDr. Jan Beránek DipECVS CertCAAPR MRCVS , nebo MVDr Alešem Tomkem DipECVS v neurologii, chce spoustu učení a probdělých nocí. 

Ona jí ovšem absolvovala skvěle a dokazuje to každý den v práci. Proto má mou plnou důvěru a její zlaté ruce se s láskou postarají o ty Vaše čtyřnohé miláčky. Svou práci bere zodpovědně a dělá jí s nadšením a hlavně láskou. Ke každému pacientovi přistupuje citlivě a i bázlivý pes, se k ní těší. 

Společně všechny pacienty konzultujeme a vždy máme přehled o každém z nich. Lepší kolegyni jsem si nemohla přát!! Jelikož i když jsme každá malinko jiná, naše spojení nám umožňuje vidět trápení vašeho parťáka ze dvou stran. A to je vždy velké plus.